Kalite

Okutgen Otomotiv olarak, İş hayatımızdaki sorumluluklarımızı ve sizlere duyduğumuz saygıyı ön planda tutarak, Kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek ve en düşük üretim maliyetleri ile çalışarak, Verimlilik gücümüzü arttırmayı, kaliteden asla ödün vermemeyi, Müşterilerimiz ve çalışanlarımız nezdinde bunu bir iş prensibi olarak algılamayı en önemlisi, "Tercihiniz" olarak kalmayı kendimize görev biliyoruz. Firma verimliliği ve kurumsallığın baş rolü olarak Okutgen Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi gereği İso 9001, İso 10002, İso 14001 sertifikalarını sağlamıştır.

Profesyonellik

Motorlu araçların günümüzdeki önemine ve vazgeçilmezliğiyle paralel olarak en hızlı gelişen alanlardandır. Gerek üretim, gerek tasarım aşamasında gerekse satış sonrası hizmetlerde yer alabilecek, günümüz otomotiv teknolojisine hâkim yetişmiş elemanlara olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Okutgen Otomotiv çalışanları Meslek ve yüksek okulların yetiştirdiği personelleri ayrıca Yetkili Satış Eğitim programları ile gelişmesini sağlıyor.Nitelikli ve eğitimli personellerle daima kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Memnuniyet

Müşteri beklentilerini doğru algılayarak, sektördeki teknolojik ve diğer gelişmeleri yakından takip ederek eğitimli ve nitelikli çalışanları ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak ve kaliteli yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmesini sağlamayı “kalite politikası” edinmiştir.Buna dayanarak firmamız, hizmet kalitesini artırarak daha uzun yıllar hizmet vermeyi temenni etmektedir.

Uzmanlıklarımız


Madeni Yağ

Toptan Yedek Parça

İnşaat

Group Auto

Hakkımızda


Sebahattin OKUTGEN'in 1966 yılında kurduğu, Okutgen Şirketler Grubunun ilk otomotiv sektörü yatırımı olan Okutgen Otomotiv, aradan geçen 50 yıl boyunca birçok hizmete imza attı. Her alanda kendini yenileyen ve geliştiren Okutgen Otomotiv ilk günden bu yana aynı kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veriyor...Okutgen Şirketler Grubunun temelini oluşturan ve ilk otomotiv sektörü yatırımı olan Okutgen Otomotiv in temelleri Samsun’da atılmıştır. 1984 yılında Genel Müdür olarak görevi alan İsmail Okutgen 1999 yılında, otomotiv perakendeciliği alanında faaliyetini sürdürmek üzere Oksan Otomotiv ‘i şirketler grubuna kazandırmıştır.

  • Hizmetlerimiz

    Sonrasında 2nci El Araç Perakendeciliği , Volvo Yetkili Servisi , Sigorta ve Aracılık Hizmetleri , Alarm otomasyon ve Güvenlik Sistemleri ve 2001 yılında Budget Samsun Lisans anlaşmasının imzalanması ile birlikte , otomotiv ile ilgili perakende talepleri tek noktada karşılayabilen bir şirket haline getirmiştir. 2001 yılında Kayhan Başokur ‘un Genel Müdür olmasının ardından Ford Otomotiv AŞ. Yedek Parça Toptan Yetkili Satıcılığını takiben 2008 yılında Ford Yetkili Servisi hizmete girmiştir. 2012 yılı itibari ile de BP Castrol Madeni Yağlar Bölge Distribütörlüğünü devam ettirmektedir.2015 yılında İnci Akü ve Delphi Bölge Distribütörlüğünü almıştır. 2016 yılında ford servisini kapatmıştır.

  • Kalite ve Hizmet Anlayışımız

    50. kuruluş yıldönümünü geride bırakan Oksan Okutgen Şirketler Grubu, yeni ve ikinci el araç satışı, satış sonrası, toptan yedek parça ve aksesuar satışı, sigorta, araç koruma hizmetleri, günlük ve operasyonel araç kiralama hizmetleri , otomotiv ve endüstriyel yağ dağıtım hizmetleri , alarm otomasyon ve güvenlik kurulum hizmetleri sunmakta ve yedek parça toptan dış ticareti gerçekleştirmektedir.

  • Müşteri ve Personel Memnuniyeti

    Kurulduğu günden beri; her zaman “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini ön planda tutan ve bu yaklaşımı ile bir çok ödül almaya hak kazanan şirketimiz yeni yatırımlarla genişlemeye devam etmektedir. Oksan Okutgen Şirketler Grubu olarak, Citroen , Ford ve Volvo markaları için toplam 100 çalışanımızla Samsun , Bafra , Merzifon , Amasya lokasyonlarında çağdaş hizmet veriyoruz. Gerek ticari gerekse bireysel müşterilerimize araçları ile ilgili her türlü hizmeti ve çözümü tek çatı altında sunuyoruz. Çalışanlarımızı özenle seçiyor, gelişimin önemine olan inancımız ile sürekli eğitimler düzenliyoruz. Tüm tesislerimizi en yeni teknolojilerle destekliyor ve yeniliyoruz. Tek amacımız var: Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmak...

  • Hakkımızda

Markalarımız


İnsan Kaynakları


İnsan Kaynakları politikamız yedi temel ilkeye dayanmaktadır:

» Önce Güvenlik,
» Sürekli gelişen teknolojik alt yapı,
» Çalışanlarımız için konfor alanı yaratmak,
» Katılımcı Yönetim,
» Verimlilik,
» Kanunlara Uyum,
» İnsana Saygı.


İş Başvuru Formu

Bayi Sipariş Programı


Sipariş vermek ve hesap hareketlerini görebilmek için aşağıdaki "Programı İndir" kısmına tıklayınız.

Bu Program ile;
» Sipariş verebilir
» Hesap ekstrelerinize ulaşabilirsiniz.

Programı Nasıl Kullanırım?

1. Firmamızdan Bayi Kodu, Kullanıcı Adı ve Şifre talebinde bulununuz.
2. Programı indir kısmına tıklayınız.
3. Yeni açılan pencereden kaydet butonunu seçiniz.
4. Yeni açılan pencereden Masaüstü seçeneğini seçerek kaydediniz.
5. Masaüstünde yeni indirmiş olduğunuz klasörü Winzip / Winrar program yardımı ile klasörü açınız.
6. Klasör içerisinde bulunan dosyalardan OKUTGEN NETWORK dosyasını çalıştırınız.
7. Gelen Login Ekranında bilgilerinizi girip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

» OKUTGEN B2B Buradan programı indiriniz..
» OKUTGEN Bilgi İşlem Destek 0362 266 6333

Bayi Girişi

İletişim


Kirazlık Mah., 728.Sok., No:2/1
55330 Tekkeköy/Samsun
Telefon: +90 362 266 58 58 (pbx)
Faks: +90 362 266 67 27
okutgen@okutgen.com.tr


1966'dan


bu yana...